دلایل طراحی سایت

8 دليل محكم براي ايجاد يك وب سایت

1- حضور Online!
براي آنكه از رقيبانتان عقب نمانيد، مجبوريد اينترنت را همچون يك كتاب اول (yellow page book) ببينيد. اگر شما در وب نباشيد رقيبانتان هستند! اگر هزينه زيادي را براي تبليغ در روزنامه ها اختصاص ندهيد هيچكس از وجود شركت شما با خبر نخواهد شد. همين مساله در مورد اينترنت نيز صدق مي كند. بزودي جامعه ما بگونه اي خواهد شد كه اگر مردم شركت شما را در وب نيابند، ديگر وجود نخواهيد داشت.

2- نمايش توانايي ها!
يك نمايندگي، يك شركت بزرگ، يك شركت پيمانكاري و يا هر چه كه هستيد مي توانيد كارهايتان را در وب سايت نمايش دهيد. هر زمانيكه مشتري بخواهد پروژه ها و كارهاي قبلي شما را ببيند به سادگي مي توانيد وي را به وب سايتتان راهنمايي كنيد.

3- بدست آوردن هزاران مشتري جديد!
از آنجائيكه هر كسي در هر نقطه اي از جهان مي تواند وب سايت شما را مشاهده كند لذا مي توانيد مشترياني از شهرها و حتي از كشورهاي ديگر بدست آوريد.

4- ايجاد تصوير ذهني مناسب از شركت و يا سازمانتان!
اينترنت واسط بسيار عظيمي است كه از طريق آن مي توانيد هر تصوير ذهني را كه بخواهيد در ذهن مشتريانتان ايجاد كنيد. همه چيز در دست شماست: يك وب سايت حرفه اي طراحي كنيد، محتويات آن را غني كنيد تا به سرعت، شركت شما گامي به جلو بردارد. هيچ اهميتي ندارد كه تجارت شما كوچك و يا بزرگ باشد، با بكارگيري ابزار مناسب ، شما مي توانيد كاري بكنيد كه در وب، تجارت شما عظيم بنظر برسد.

5- بهبود ارتباطات!
اگر شما كارمندان و يا كارفرماياني داريد، وب سايت شما بهترين راه برقراري ارتباط با آنهاست.

6- آسودگي خاطر در خدمات به مشتري!
اين بزرگترين آرزوي هر فروشنده ايست: “محصول من را بخريد و كاري به كارم نداشته باشيد.” منظور اين است كه فروشندگان بهيچ وجه دوست ندارند وقتشان را براي توضيح به مشتري در مورد چگونگي استفاده، نصب، رفع اشكال، تميز كردن، حركت دادن و روشن كردن كالا و هر چيز ديگر مربوط به آن بگذرانند. در صورت داشتن يك وب سايت مناسب، مي توانيد تمامي اين وظايف را بعهده آن بگذاريد.

7- صرفه جويي در هزينه هاي پست و چاپ!
در نظر بگيريد چند كارت و بروشور و يا هر چيز تبليغاي ديگر بايد منتشر و پست كنيد تا مشتريان شما از اخبار فروش و خدمات شما مطلع شوند. در حاليكه مي توانيد از شر تمامي اينها خلاص شويد اگر براي ارائه اطلاعات از وب سايتتان استفاده كنيد و تنها مشتريان را به مشاهده آن در وب سايتتان دعوت كنيد. همچنين مي توانيد با جمع آوري آدرس هاي پست الكترونيكي مشتريان خود، آخرين اطلاعات شركت را به راحتي و با سرعت از طريق پست الكترونيكي به آنها اطلاع دهيد.

8- تجارت 24 ساعته در روز!
خريد در هر زماني از روز امكانپذير است و نيازي نيست كه در روزهاي تعطيل شركت شما باز باشد. هر موقع كه كسي بخواهد در مورد زمان كار، محل شركت، كالاها و يا هر جزئيات ديگري از تجارت شما اطلاعات كسب كند، مي تواند آنها را از وب سايت شما و بدون آنكه هيچ مزاحمتي براي شما بوجود آيد، بدست آورد.