کلیه مشتریان ملزم به قبول قوانین زیر می باشند همچنین  عضویت در سایت و ارسال سفارش مبنی بر مطالعه و پذیرش قوانین زیر خواهد بود :

ماده ۱ : گوهران، از لحظه دریافت وجه و اطلاع رسانی توسط سفارش دهنده بابت پرداخت مبلغ و سفارش موظف به شروع اجرای وب سایت سفارش دهنده مطابق اطلاعات اعلام شده می باشد .

ماده ۲ : گوهران موظف به اطلاع رسانی به سفارش دهنده در هنگام تکمیل وب سایت سفارش داده شده ، از طریق ایمیل یا شماره تماس های وسفارش دهنده میباشد که در گوهران این عمل توسط سیستم تیکتینگ انجام می گردد و مشتری در هر لحظه میتواند از روند پروژه خود اطلاع پیدا کند .

ماده 3 :گوهران پس از دریافت پیش پرداخت پروژه و همچنین اطلاعات مورد نیاز جهت طراحی گرافیک از مشتری ، طرح گرافیکی را آماده کرده و به مشتری ارائه نماید . در صورتی که مشتری اطلاعات کامل را جهت طراحی گرافیک ارائه ننماید ، مسئولیتی متوجه گوهران نخواهد بود .

ماده 4 : در صورت وجود ایرادی در طرح گرافیکی ارسال شده برای مشتری ، گوهران موظف است برای ۲ بار ایرادات موجود را که توسط سفارش دهنده اعلام میگردد تصحیح نماید و انجام این کار از سری دوم به بعد مشمول هزینه خواهد بود . همچنین در صورتی که طرح ارسالی به کل تایید نگردد و نیاز به طرح جدیدی باشد ، گوهران با دریافت ۳۰% دیگر به علاوه مبلغ کل پروژه ، میتواند طرح جدید را به مشتری ارائه نماید در غیر این صورت مسئولیتی متوجه گوهران نخواهد بود .

ماده 5 : برای شروع اجرای وب سایت شما ، لازم به پرداخت مبلغ (پیش پرداخت) می باشد . این پیش پرداخت شامل 3۰% مبلغ کل پروژه میباشد. لازم به ذکر است پس از پرداخت مبلغ پیش پرداخت ، این مبلغ به هیچ عنوان قابل استرداد نمیباشد.

ماده 6 : در صورتی که گوهران طرح مورد نظر را با توجه به مستندات ارائه شده توسط مشتری ، ارائه نماید ، مشتری موظف است طی ۲۴ ساعت تایید یا عدم تایید و یا تغییر در طرح را به اپراتور واحد مربوطه ارسال نماید در غیر این صورت مسئولیتی متوجه گوهران برای زمان بندی پروژه ، نخواهد بود .

ماده 7 : گوهران حق فروش نمونه های سایت ارائه شده در بخش نمونه پروژه های انجام شده را به یک یا چند سفارش دهنده  را ندارد و در صورتی که طرح وب سایت مورد نظر “ریپ” ( دزدیده ) شود ، مسئولیتی متوجه گوهران نبوده و مشتری حق هیچگونه اعتراضی را نخواهد داشت .

ماده 8 : مشتری موظف است اطلاعات درخواستی گوهران را جهت طراحی و برنامه نویسی وب سایت پروژه ، در اسرع وقت ارسال نماید . اطلاعات مورد نیاز به شرح زیر می باشد :

1 : بخش های مورد نیاز مانند : منوی اصلی / اسلاید تصویری و … ( باید هر بخش به صورت کامل تشریح شود تا در صورت عدم امکان انجام ، به مشتری اعلام گردد )

۲ : رنگ بندی مد نظر

۳ : وب سایت نمونه در صورت وجود داشتن ( این مورد جهت مشخص شدن ذهنیت شما برای گوهران دریافت می گردد )

۴ : نام کامل و دامنه وبسایت

۵ : اطلاعات تماس با مشتری در صورت نیاز

ماده ۹ : در صورتی که عدم تسویه سفارش دهنده در هر کدام از مراحل اجرا و یا تحویل بیش از ۱ ماه طول بکشد ، پروژه وی به صورت کامل از برنامه پروژه های گوهران حذف گشته و هیچ گونه مسئولیتی در قبال سفارش نخواهد داشت .

ماده 10 : مشتری موظف است ، کلیه اطلاعات تماس خود را در پورتال مشتریان گوهران ، به صورت کامل و به زبان فارسی تکمیل نماید .

_ در صورتی که سوالی در مورد هر کدام از بندهای قوانین دارید ، پیش از سفارش مشکل و سوال خود را مطرح سازید .

این قوانین همواره بر روی وب سایت قرارداشته و گوهران میتواند در هر زمان قوانین را تغییر دهد همچنین مشتری میبایست قبل از سفارش و عضویت در پورتال مشتریان ، قوانین را مطالعه کرده و بپذیرد .